Aktuality‎ > ‎

O poklad pánů z Pernštejna

přidáno: 12. 6. 2019 0:39, autor: Luboš Gável

O víkendu 15.-16.6. se uskuteční již tradiční akce O poklad pánů z Pernštejna. Zde jsou propozice pro všechny účastníky z řad dětí
  • Začátek: 15.6. v 9:00 u skautské klubovny na Lužánkách v Bystřici nad Pernštejnem
  • S sebou: každý účastník šátek, KPZ, zápisník, uzlovačku, ešus, lžíci, spacák, baterku, karimatku a pevnou papírovou kouli. Do družiny pak lékárničku a jeden štít. (například kulatý z překližky). Hudební nástroje vítány. Aby se účastníci během hry nemuseli s batohem a spacákem nést, bude zajištěn odvoz věcí na Zubštejn. Takže na hru bude potřeba pouze batůžek do družiny s osobními věcmi.
  • Účastnický poplatek: 150Kč
  • Jídlo: zajištěn bude sobotní svačina, oběd a večeře, nedělní snídaně a svačina na cestu domů. Na dvou stanovištích v průběhu cesty bude možné doplnit pití. S sebou si vezměte ešus, lžíci a lahev na pití.
  • Trasa: každá družina dostane mapu, v níž bude zakreslená trasa a jednotlivá stanoviště.   Nepřehledná místa budou označena fáborkami. . Celkem má trasa hry do 10km a je vedena převážně po turistických značkách.
  • Ukončení: plánované ukončení bude cca v 11 hodin a následně bude ve dvou až třech várkách autobus odvážet účastníky z Pivonic do Bystřice na vlakové nádraží. Zde si můžete děti mezi 11:30-12:00 vyzvednout
Pakliže byste si chtěli trasu projít, nebo si užít atmosféru na hradě, rádi vás uvítáme.