Aktuality‎ > ‎

SKAUTING JE PLNÝ VÝZEV

přidáno: 16. 9. 2015 13:54, autor: Luboš Gável

Skauting v Česku roste už mnoho let bez přestávky, jméno skautingu ve společnosti je dobré, ale
 přesto je třeba o
skautingu stále mluvit. S rodiči malých neskautů, s kluky a holkami, kteří o skautingu mnoho nevědí, s politiky, s potenciálními dospělými dobrovolníky. „Mluvení“ o skautingu znamená dobře uklizené okolí klubovny, otevřené oddílové výpravy, cesty vlakem se šátkem na krku, zářijové místní skautské akce pro veřejnost a občas třeba i motivační video. A takové právě teď přinášíme.

Komunikační tým Junáka – českého skauta představuje propagační video vystavěné kolem sloganu „Skauting – velké výzvy, nekonečná dobrodružství“. Ukazuje skauting jako prostředí, které před mladého člověka klade výzvy a zároveň mu dává příležitost a chuť je překonávat. Tedy to, co skauting skutečně je, samozřejmě s trochou filmové nadsázky a umělecké zkratky (zkratka je potřeba, delší verze videa měří 39 vteřin). Přinášíme jej právě nyní, v počátku nového skautského roku, v době, kdy se všichni snažíme o skautingu mluvit více než kdy jindy. A toto video tomu může napomoci.

Video YouTube