22.2.2019 Den sesterství

přidáno: 25. 2. 2019 10:21, autor: Michaela Hovorková
22.2. se slaví den sesterství, nebo též den zamyšlení nebo den přátelství. Vyšlo to akorát na schůzku pateční družiny světlušek, a takje jsme pozvali i světlušky ze středeční družiny a uspořádali společnou schůzku. Každý donesl nějakou dobrůtku a rozdělil se s ostatními. Vedoucí od vlčat jsme pohostili bude perníkem s tvarohovým krémem a skauty zahřáli čajem. Ke světluškám neodmyslitelně patří i Mamut, a proto nemohl chybět. Přivedl sebou také svého mamutího potomka Jarouška. Každý z nás si vyrobil lístek přání, který připíchneme na strom přání. Jakmile nějaké z přání splníme, necháme daný lístek opadnout. Snad budeme moci splnit všechna přání. V druhé části schůzky jsme si zahráli běhací hru na káně a veverky, abychom se zahřáli. Na závěr jsme uklidili společné prostory a vydali se mrazivým večerem domů.