Výprava Světlušek na Ajašku

přidáno: 3. 2. 2019 8:59, autor: Jitka Švandová
Dne 3. února 2019 proběhla výprava na “Aljašku”. Světlušky a nejen ony, si vyzkoušely jízdu se psím spřežením. Zájem byl veliký, a to i přes nepřízeň počasí. Šestnáct pejsků odvezlo celkem sedm světlušek, dva skauty, dva benjamínky a dvě vedoucí na místo určení a některé i zpět. A aby nebylo některým dětem smutno, odvezli pejsci za nimi i jejich maminky. Nakonec byli všichni spokojení. Tažní pejsci, světlušky, skauti a vedoucí také. Poděkování patří skautovi z Brna (Silůvek) musherovi Martinu Levíčkovi a jeho pomocníku. Doufáme, že se všem cesta líbila a příště opět využijí naší bezpečné vícenohé dopravy. Pro lepší představu si můžete prohlédnout přiložené foto.
                                                                                                                                                                                                       Milan Ch